У День волонтера військовим передали три автівки (ФОТО)

У День волонтера військовим передали три автівки (ФОТО)
в Новини

У Черкасах підприємці передали три автівки на потреби місцевої ТРО та Черкаського обласного центру комплектування.

Про це інформує журналістка “ВиЧЕрпно” з місця події.

– Два автомобілі йдуть на потреби територіальної оборони, а інший транспортний засіб передаємо військкомату (обласний ТЦК – ред.). Хочу також подякувати людям, які долучились до цієї благодійної справи – Вадиму Корчаку, Олегу Калитв’янському, Віктору Шуліці. Саме завдяки таким небайдужим патріотам, які щоразу відгукуються на потреби наших захисників, ми точно знаємо, що перемога буде за нами, – поділився меценат Араік Мкртчян.

Зокрема, представники компанії “Айболит” Роман Ковальський та Олександр Ліщина, які передали дві автівки, розповіли, що один автомобіль є повністю укомплектований для потреб військових медиків. У ньому є й камера нічного відеоспостереження, каримати та медичне забезпечення.

“Сьогодні Міжнародний день волонтера, тому я з великим задоволенням хочу подякувати всім, хто долучився – Араіку та його команді, всім, хто приєднується для того, щоб максимально допомагати нашим хлопцям. Ви завжди знаходите хвилинку, аби комусь допомогти. Я дуже вам вдячний! Головне, щоб ми не здавались, бо ще багато хто потребує допомоги!” – прокоментував очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.