Попри війну жоден медичний заклад регіону не припинив свою роботу, а штат екстренної медичної допомоги оперативно реагував на всі випадки, коли громадяни потребували невідкладної допомоги.
Про це під час пресконференції повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець, інформує журналістка видання «ВиЧЕрпно» з місця події.
Відтак цьогоріч спрямували понад 260 мільйонів гривень для обласних лікарень та підсилили наших медиків 18 автомобілями.
Зазначимо, що в дев‘яти медичних закладах наразі готові приймати військових, яким необхідна реабілітація.
Читайте інші новини з пресконференції: