У Долині троянд відбулися змагання із легкоатлетичного кросу

в Новини

У черкаській Долині троянд відбулись змагання із легкоатлетичного кросу. За медалі змагались вихованці черкаського обласного фізкультурно-спортивного товариства «Спартак». Паралельно відбулась легкоатлетична міжгалузева спартакіада профспілок. Спортсмени на швидкість долали від трьохсот до тисячі метрів.

Фехтувальники, дзюдоїсти, морські багатоборці та триатлоністи на декілька хвилин стали легкоатлетами.  Вихованці дитячо-юнацьких спортивної школи змагались у фізичній підготовці.

Визначали кращих у трьох вікових групах.  Найстаршим вихованцям ДЮСШ – 19 , наймолодшим – 7 років. Морська багатоборка Єлизавета Хорошко перемогла у забігу найдоросліших. Випередила своїх суперниць на 400- метрівці.

– Було зовсім просто і легко бігти. Ми якраз  готуємось до Чемпіонату України з морського багатоборства. То зараз ми випробовували себе, – зазначила переможниця забігу.

США-Одеса-2015р-006-660x350

Паралельно із дітьми, у старті взяли участь і дорослі. Це члени профспілок. Між ними традиційно відбуваються подібні змагання. Вони виступали у двох вікових категоріях жінки та чоловіки , на дистанціях 300 і 800 метрів. За підсумками забігів,  найкраще пробігли: Микола Луценко (обком Держустанов) , Світлана Федорова ( обком Культури), Руслан Лук’яненко ( обком Освіти), Андрій Матусевич ( обком Освіти).

КП “Дирекція парків”