У друк вийде книга, яка розповість про таємниці отамана Холодного Яру Семена Неживого

У друк вийде книга, яка розповість про таємниці отамана Холодного Яру Семена Неживого
в Новини

Готова до друку книга «Семен Неживий – лицар Холодного Яру». Про це повідомляє її автор, столичний журналіст Євген Букет, передає “Козацький край”.

Книга має 416 сторінок, іменний і географічний покажчики, багато ілюстрована, зокрема й унікальними архівними документами. Малюнок обкладинки – художника з Черкас Дмитра Бур’яна.

Видавничий дім “Українська культура” вже оголосив передпродаж видання до 10 жовтня (включно) за акційною ціною — 200 грн. Надалі роздрібна ціна видання складатиме — 250 грн. Завершення друку та розсилка передплачених примірників планується до свята Покрови – 14 жовтня.

«Семен Неживий – лицар Холодного Яру» — це довершена синтеза біографічних даних про одного з лідерів Коліївщини, його сподвижників і наступників, загальної історії центру повстання – Холодного Яру, оповіді про анексію православних парафій Правобережної України московською церквою, інформації про долю засуджених Київською губернською канцелярією повстанців на засланні, про «бунт сіроми» на Запорозькій Січі та повстання у Кліщинцях.

Тобто видання, хоч і присвячене Неживому, висвітлює значно більше подій, що виявляються міцно переплетеними між собою…