У Гельмязівській школі відкрили меморіальну дошку загиблому в АТО вчителю (ФОТО)

У Гельмязівській школі відкрили меморіальну дошку загиблому в АТО вчителю (ФОТО)
в Неоголошена війна, Новини

Саме в День Знань на урочистій лінійці у Гельмязівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відкрили пам’ятну дошку вчителю фізкультури Газі В’ячеславу Олеговичу. Загиблий кіборг-герой не тільки працював у цій школі, а також і навчався. Він служив у 95-й окремій аеромобільній бригаді. У складі свого підрозділу 23-річний хлопець брав активну участь в антитерористичній операції на Сході нашої держави. 3 червня 2014 року боєць був поранений під Слов’янськом. Проте після короткої реабілітації та лікування, він повернувся до військового підрозділу. Під час евакуації поранених 26 січня 2015 року В’ячеслав Олегович загинув.

Вшанувати загиблого Героя та встановити меморіальну дошку в рідній школі В’ячеслава завітав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко та головний військовий комісар Черкаської області Євген Курбет.gaga1

– Зі зброєю в руках В’ячеслав як справжній українець та патріот віддав свою життя за Батьківщину. Кожен із вас, шановні діти, повинні розбудовувати нашу країну добрими справами. Ми повинні брати приклад з таких Героїв. Вічна пам’ять! – наголосив очільник області.

gaga6Також керманич області відзначив, що приїхав сюди започаткувати щось нове. І саме у Гельмязівській школі буде започатковане навчання школярів з робототехніки. Тому що Україна зараз таких спеціалістів дуже потребує.

– Я думаю, В’ячеслав саме про таке і мріяв. Мріяв, щоб його школа процвітала. Життя продовжується, – говорить Юрій Ткаченко.

Головний військовий комісар області повідомив, що для нього перебувати зараз тут є хвилюючим моментом. Адже В’ячеслав був хорошою людиною. До того ж покинув життя дуже молодим.

– Указом президента України В’ячеслав Гага нагороджений двома орденами “За мужність” другого і третього ступеня посмертно. Також його відзначено за особистий героїзм, за виконання бойового завдання, за забезпечення недоторканості наших кордонів та за вірність вйськовій присязі, – повідомив Курбет.

gaga5Наостанок, присутні поклали квіти до меморіальної дошки та вшанували загиблого хвилиною мовчання.

gaga3

gaga2

gaga4