У «Голосі» повідомили, хто поведе за собою партію у Черкасах та Смілі

в Новини

Обласна організація партії «Голос» затвердила списки у Черкаську і Смілянську міські ради, кандидатів на посади міських голів Черкас й Сміли та програму партії. Відповідні рішення партійці ухвалили сьогодні під час позачергової конференції черкаської обласної територіальної організації «Голос», — повідомляють на офіційній сторінці партії.

У ході заходу озвучили загальний список партії до міської ради, який очолив Віктор Євпак. Слідом за ним до першої партійної сімки увійшли Володимир Друмашко, Павло Валенчук, Надія Івашкова, Катерина Холупняк, Сергій Шмиголь, Олександр Задніпряний. Віктор Євпак був затверджений як кандидат на посаду міського голови Черкас.

«Для будь-якого успіху потрібна якісна команда робота. Я радий, що зараз поруч зі мною згуртована команда фахових та порядних людей, які не заплямували себе політичними і корупційними скандалами. «Голос» здатен змінити Черкаси», — сказав Євпак.

Список партії в Смілянську міськраду поведе Євгенія Гладир. Вона ж балотуватиметься на посаду міського голови.

«Я не підведу! Сміла — проблемне місто. Якщо ми покажемо, що можемо навести там порядок, то значить можемо і у всій країні» , — зазначила Гладир.

Окрім того, на конференції також затвердили передвиборну програму партії. Її обіцяють опублікувати вже найближчим часом. Зазначимо, що публічне представлення команди «Голосу», яка йде на вибори до Черкаської міської ради, заплановане на 22 вересня.

Можливо Вас зацікавить

Новини
Скільки черкаських шкіл зможуть працювати у «жовтій» зоні
Новини
У школах на Черкащині спецобладнення ідентифікує обличчя і контролює масковий режим
Новини
На Черкащині виявили 162 нових випадки COVID-19