У Кам’янці від пожежі врятували будинок та автомобіль

У Кам’янці від пожежі врятували будинок та автомобіль
в Новини

12 жовтня о 16:40 до кам’янських рятувальників надійшло повідомлення про загорання на провулку Комсомольський у приміщенні гаража. Господар помітивши вогонь, що охопив покрівлю та перекриття гаража намагався власними силами загасити полум’я та врятувати автомобіль «Опель Кадет», який знаходився в середині будівлі. Зрозумівши, що самому йому не впоратися, звернувся за допомогою до рятувальників. Проте через затримку повідомлення, бійцям ДСНС та добровільній пожежній дружині «Кам’янський елеватор», що оперативно прибули на місце події та ліквідували пожежу, автомобіль з гаража врятувати не вдалося. Водночас, професійними діями вогнеборців вдалося запобігти поширенню пожежі на розташовані поруч житловий будинок та автомобіль «Жигулі», що знаходився поруч із гаражем, інформує прес-служба ДСНС.

Як з`ясувалося під час попередньої перевірки, причиною пожежі в гаражі стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення.

Управління ДСНС України у Черкаській області звертається до громадян з проханням дотримуватись вимог правил користування пічним опаленням. Зігрівайтеся безпечно! Адже від дотримання елементарних правил залежить безпека вашого життя! Нехай тепло у вашому домі буде безпечним!