У Каневі хочуть закрити міський ринок

У Каневі хочуть закрити міський ринок
в Новини

Відповідний крок можливий у зв’язку з запровадженням заходів щодо запобігання поширенню на території Канівської ОТГ коронавірусу COVID-19. Про це повідомляє Канівська міська рада.

Читайте також: В Україні зафіксовано п’ять випадків зараження коронавірусом

– Ми до останнього зволікали з закриттям канівського ринку, побоюючись, що це викличе паніку серед громадян, – повідомив Канівський міський голова Ігор Ренькас. – Утім, скоріш за все будемо змушені піти і на такий крок.

За словами міського голови найближчим часом планується проведення спільного засідання комісії з надзвичайних ситуацій за участі представників міста, району та ОТГ, аби розглянути варіант закриття ринку та виділення коштів для забезпечення засобами безпеки Канівської ЦРЛ.

– Зі свого боку ми вже виділили на позачерговому засіданні виконавчого комітету 100 тис. грн на тести на грип типу А і В та придбання захисних костюмів медичного персоналу лікарні, – зауважив Ренькас. – Цього дуже замало. Передчуваю, що це лише початок. Відтак, доведеться на ці цілі вишукувати в бюджеті кошти додатково. Закликаю долучатися до забезпечення наших лікарів і керівників району та об’єднадних територіальних громад. Адже саме від їхнього захисту і забезпечення лікарні залежить наше з вами здоров’я і життя.

Нагадаємо, 17 березня тимчасово зупинити роботу об’єктів загального користування незалежно від форм власності з присутністю більше 10 осіб, розташованих в місті Черкаси.