У Каневі побудують критий басейн вартістю 80 мільйонів гривень

в Новини Політика

Проєкт будівництва критого басейну Каневі презентували під час робочого візиту до міста Президента України Володимира Зеленського. Об’єкт зведуть у межах програми «Велике будівництво». Представники команди президента обіцяли канівчанам такий подарунок нещодавно під час святкування Дня міста, і рішення – не забарилося.

За словами голови Черкаської облдержадміністрації Олександра Скічка, реалізувати проєкт заплановано протягом 2022 та 2023 років. Буде підготовлено територію, збудовано басейн та допоміжні приміщення, а також проведено благоустрій та озеленення території.

«Відкриття басейну в Каневі – це поява на Черкащині тренувальної та змагальної бази всеукраїнського рівня, можливість проведення численних спортивних змагань», — відзначив Олександр Скічко.

Зазначимо, що басейн буде збудовано з вимогами інклюзії, як і щойно відкритий басейн у Золотоноші.

Голова Золотоніської громади та кандидат в народні депутати від «Слуги Народу» Віталій Войцехівський довго боровся за добудову важливого об’єкта спортивної інфраструктури в своєму місті, тож розуміє, наскільки він важливий для громади.

«Спорудження нових тренувальних центрів, басейнів, спортивних майданчиків має бути пріоритетом влади на всіх рівнях. Адже це – внесок у здоров’я нашої нації, нашого майбутнього покоління. Сьогодні команда Президента активно працює в цьому напрямку. Ми подали пропозицію будівництва  басейну в Каневі, і цей об’єкт досить швидко включили до програми «Велике будівництво». Тож незабаром на Черкащині одним басейном стане більше», — зазначив Віталій Войцехівський.

Нагадаємо, 20 жовтня Президент Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою відвідав Черкащину та взяв участь у відкритті важливих об’єктів  «Великого будівництва» — культурного центру в Каневі та критого басейну в Золотоніській гімназії ім. С. Скляренка.

*політична реклама

Підписуйтеся на наші сторінки в соціальних мережах:

Можливо Вас зацікавить

Новини
Діти з інвалідністю отримуватимуть безкоштовну стоматологічну допомогу під наркозом
Новини
ДТП в Умані: двоє підлітків опинились в лікарні
Новини
Хлопчика, який зник із будинку сімейного типу, знайшли