У Каневі закриють ринок і заклади громадського харчування

У Каневі закриють ринок і заклади громадського харчування
в Новини

Відповідне рішення було ухвалено в ході засідання комісії з питань ТЕБ та НС. Це вимушені заходи на випередження, щоб убезпечити жителів міста від можливого інфікування вірусом COVID-19. Про це повідомляє Канівська міська рада.

Так, із 18 березня КП «Міський ринок» тимчасово на час дії карантину призупиняє свою роботу.

Також закриваються усі заклади громадського харчування та розважальні заклади, що діють на території Канівської ОТГ (разом із тим, фітнес-клуби, тренажерні зали, розважальні центри, клуби, бібліотеки, спортивні та дитячі майданчики, стадіони). Відповідні рішення наразі ухвалюють більшість укранських міст задля вбереження громадян від інфікування коронавірусом.

Нагадаємо, у Черкасах міська комісія з надзвичайних ситуації та технологічної безпеки 16 березня з метою попередження розповсюдження захворювання на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19, вирішила з 17 березня тимчасово зупинити роботу об’єктів загального користування незалежно від форм власності з присутністю більше 10 осіб, розташованих в місті Черкаси, до особливого рішення виконавчого комітету.