У Канівському районі загорівся ліс

besplatka_728_90_ukr

3 вересня в лісовому масиві поблизу села Келеберда сталося загорання лісової підстилки, інформують рятувальники області.

Першими вогонь помітили лісники Прохорівського лісництва, які одразу ж стали на боротьбу із вогнем, проте, швидко ліквідувати загорання, яке поширилось на площу у три сотки їм не вдалося.

Зрозумівши, що власними силами із вогнем, який через сильний вітер поширився на площі у 0,25 гектари не впоратися, лісники звернулися по допомогу до Канівської пожежно-рятувальної частини.

Вирубуючи дерева, прокладаючи додаткові захисні мінералізовані смуги, атакуючи вогняний фронт водяними завісами, рятувальники та лісники зуміли зупинити поширення пожежі, а невдовзі і повністю її ліквідувати

Загалом для боротьби із вогнем було застосовано 5 одиниць пожежної та спеціальної техніки, а також 7 фахівців ДСНС, і 14 працівників лісової пожежної охорони.

На місці події для контрою і попередження повторного загорання залишаються чергувати розрахунки лісової пожежної охорони Прохорівського лісництва.

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить