У Катеринополі розшукують чоловіка, що страждає на розлади пам’яті

У Катеринополі розшукують чоловіка, що страждає на розлади пам’яті
в Новини

У Катеринополі Звенигородського району розшукують 83-річного Анатолія Івановича Калиновського. Чоловік проживав сам, його доглядали син із невісткою, що мешкали поруч через дві хати, пишуть “Вісті Черкащини”.

«Десь годині о 9-ій 23 вересня, ми так думаємо, він пішов у невідомому напрямку і додому не повернувся. Страждає на розлади пам’яті. Раніше інколи теж блукав, але завжди повертався або його приводили назад знайомі. Міг піти у напрямку Вербовця, автостанції, Новоселиці. Ми вже все обшукали, ніде не можемо знайти. Поліція повідомлена. Пам’ять у нього інколи зникає, але потім відновлюється. Ввечері 22 вересня був удома, почувався нормально. Ми були коло нього, перебирали картоплю, рвали сливи, город прибирали», – розповідає невістка Ірина Калиновська.

Родина просить усіх, хто бачив, зустріне Анатолія Івановича, хто знає про його місцеперебування повідомити за номером: 0971440322.

Одягнений був, мовірно, в чорні штани, глибокі калоші, червоний фетровий светр (під шию на замку) й сіро-зелений жилет з овчини. На голові картуз. Мобільного при ньому не було.