У Катеринополі відбулися змагання “Найспортивніше село району”

У Катеринополі відбулися змагання “Найспортивніше село району”
в Новини

У спортивних змаганнях взяли участь 18 населених пунктів, інформує “Черкаський спорт“.

Відкрилися вони підняттям Державного прапора України та Олімпійського прапора, адже, як відомо, нині у Бразилії проходить літня Олімпіада. Голова районної ради Віталій Верета побажав усім учасникам змагань показати найкращі свої результати у різних видах, передбачених програмою, і,звичайно ж, перемоги.

На двох майданчиках сільські спортсмени визначали по дві кращі команди в міні-футболі. Врешті-решт у матчі за третє місце зійшлися футболісти Вікниного та Кайтанівки. Долю цієї зустрічі вирішив один м’яч, забитий кайтанівцями у ворота своїх суперників. Набагато результативнішим був фінал між колективами із Новоселиці та Розсохуватки, в якому глядачі побачили чотири голи на будь-який смак,які залітали у ворота, правда, лише однієї команди. Новоселицькі футболісти не залишили жодного шансу розсохуватівцям – 4:0.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Щиро підтримували вболівальники всіх місцевих силачів, котрі штовхали 24-кілограмові гирі, а також змагалися в армреслінгу, адже дехто з них показував своє вміння в обох дисциплінах. У змаганнях гирьовиків перемогу святкували Артем Джагінян (вагова категорія до 65 кг) з Ярошівки, Віталій Делас (до 75 кг) з Новоселиці, Богдан Височанський (до 90 кг) із Вікниного та Станіслав Крикливенко (більше 90 кг) з Лисичої Балки (до речі, він став бронзовим призером в змаганнях з армреслінгу).

Переможцями у змаганнях з армреслінгу стали Микола Захаров (вагова категорія до 70 кг), Олександр Козубовський (до 90 кг) — обидва із Розсохуватки, Сергій Надельнюк(понад 90 кг) із Вікниного.

Свою влучність у змаганнях із дартсу демонстрували сільські голови. У цьому виді не було рівних Сергію Москаленку з Розсохуватки.

У шашкістів переможцем став Микола Руденко з Киселівки.

Найважче цього дня було змагатися тенісистам, адже через поривчастий вітер довелося перенести змагання у роздягальню стадіону. Напруженим виявився фінал між Людмилою Безуглою з Лисичої Балки та Альоною Безусою з Гуляйполя. Дві партії не виявили переможницю — 1:1. У третій удача посміхнулася Л. Безуглій.

Перше місце змагань із настільного тенісу серед чоловіків виборов Олександр Куценко з Лисичої Балки.

А завершувалися змагання чи не найбільш видовищним видом — перетягуванням каната. Ще до його початку фаворитом називали команду з Лисичої Балки. Так воно й трапилося. Кремезні, міцні лисичобалківські чоловіки здолали всіх своїх суперників.

Нагородження переможців і призерів змагань в окремих видах спорту здійснили голова районної ради Віталій Верета і перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Коваленко. Проте всі учасники змагань чекали на оголошення загальнокомандних результатів.

Третє місце вибороли спортсмени із Петраківки, другими стали спортсмени із Розсохуватки, а переможцем (вже вкотре протягом останніх років!) — команда Лисичої Балки. Їй і тепер відстоювати честь Катеринопільщини на обласних змаганнях.

Село Лисича Балка визнано найспортивнішим селом Катеринопільського району. Секретар обласної організації політичної партії ВО «Черкащани» Олександр Коваленко, звертаючись до учасників змагань, зазначив, що об’єднання не змогло залишитися осторонь цієї важливої події у спортивному житті Катеринопільщини і вирішило також долучитися до неї. Команді-переможцю і обом призерам він вручив грошові сертифікати відповідно на три, дві та одну тисячу гривень. Сільські голови за безготівковим рахунком зможуть придбати на них спортивний інвентар для своїх спортсменів.