У колегіумі «Берегиня» нова очільниця

У колегіумі «Берегиня» нова очільниця
в Новини

Сьогодні, 28 жовтня, педагогічному колективу “Берегиня” представили нову очільницею Світлану Онопрієнко.

Про це повідомили в пресслужбі Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

– Світлана Петрівна – педагог з багаторічним стажем роботи та має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший учитель». Свою трудову діяльність пані Світлана розпочала з вчителя української мови і літератури у Черкаській середній школі №33, також працювала й у школі №34 та у приватній школі «Престиж» Східноєвропейського університету економіки і менеджменту, де спочатку займала посаду вчителя, потім була заступником директора з навчально-виховної роботи, а згодом директором, – інформують в повідомленні.

З 2008 року Світлана Петрівна була незмінним очільником Черкаського навчально-виховного об’єднання «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа I-II ступенів №36 ім. Героїв-прикордонників» Черкаської міської ради Черкаської області.

“Наш освітній фронт – надзвичайно важливий, бо саме тут ми закладаємо підвалини успіху наших черкасців, всього міста і країни. Тому вірю, що з новою очільницею «Берегиня» досягне нових висот, а її вихованці проторують нові дороги здобутків та досягнень”, – побажала подальшого успіху в роботі директорці кураторка галузі освіти міста Анастасія Чубіна.