У Корсунь-Шевченківському районі на кумейківському розсаднику посіяли майбутній ліс

в Новини

На розсаднику Кумейківського лісництва Корсунь-Шевченківського лісгоспу посіяли сосну для посадкової кампанії 2016 року.

– Вирощуванню посадкового матеріалу ми приділяємо особливу увагу, оскільки від цього залежить якість насаджень. А це головний показник роботи лісівників, – говорить директор ДП «Корсунь-Шевченківське лісове господарство» Василь Яценко.

Для того, щоб отримати гарний посадковий матеріал, який добре приживеться, необхідно підготувати якісне насіння. Заготовили його минулого року. Самі лісівники збирали шишки, потім їх сушили в шишкосушарці Яснозірського лісництва, вилучали та зберігали насіння.Безимени-2

Сосонки звідси садять не лише в Корсунь-Шевченківському лісгоспі, але й купують колеги з інших підприємств. Цього року тут виростили 1,7 млн. штук сіянців. Не гірший результат очікують і на наступний сезон.

Безимени-3Посів сосни автоматизований, а от догляд потрібен винятково ручний. Протягом літа необхідно прополоти розсадник 4-5 разів. Цю роботу виконує найнята бригада працівників. І вистачає їм на все літо: тільки завершили одну прополку, вже треба братися за нову. Робота ця важка і марудна. Однак результат того вартий: з цих тонесеньких на самому початку травинок виростуть височезні стрункі ліси.

Черкаське обласне управління
лісового та мисливського господарства