У МВС та СБУ – нові очільники

У МВС та СБУ – нові очільники
в Новини

Верхована рада проголосувала про зміни в кадровій політиці декількох установ, зокрема, у Міністерстві оборони України та Службі Безпеки України.

Про це пише NV.

Так, міністром внутрішніх справ призначили Ігоря Клименка, який до цього був в. о. глави МВС та начальником Національної поліції України, а Василя Малюка на посаду голови Служби безпеки України. Раніше він виконував обов’язки керівника спецслужби.

Сам Малюк пообіцяв і далі переформатовувати роботу СБУ.

«Не просто стримуємо ворога, а діємо на випередження. Будуємо нову і сучасну модель державної безпеки – з урахуванням досвіду війни», – підкреслив Василь Малюк. Серед першочергових завдань він назвав: очищення СБУ, протидія російським спецслужбам, боротьба з колаборантами та зрадниками всіх рівнів.

Поряд з тим, Ігор Клименко зауважив що для МВС абсолютний пріоритет — Перемога України. Всі органи системи МВС працювали та працюватимуть на цю мету:

«Національна гвардія України, Державна прикордонна служба України, Національна поліція України, ДСНС України, Державна міграційна служба України та Головний сервісний центр МВС зроблять все необхідне, щоби мир, безпека та порядок були на всіх українських землях. Щоб наші громадяни і в Україні, і за кордоном, отримували якісні сервісні послуги. Міністерство вашої безпеки працює. Для людей. Задля Перемоги»