У міськраді довго говорили про податки й збори

У міськраді довго говорили про податки й збори
в Економіка, Новини

Депутати міськради ніяк не можуть дійти згоди: треба чи ні збільшувати ставки податків на нерухоме майно для місцевих підприємців.

На сьогоднішній сесії їм не вдалося подолати вето міського голови, яке він своїм розпорядженням від 19 червня наклав на рішення депутатського корпусу «Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території міста Черкаси», проголосованого на минулій сесії. Для цього не вистачило 9 голосів. Тому депутати повернулися до обговорення проекту рішення, який обговорювався на минулій сесії.

Проте й при повторному обговоренні, вони не змогли дійти згоди.

Депутат від “Свободи” Юрій Ботнар висунув пропозицію підняти податок до 12% для АЗС та 6% для всіх, хто здійснює торгівлю слабо- та алкогольними напоями і тютюновими виробами.

У той же час депутат Араік Мкртчян відзначив, що бюджет і так наповнюється в основному за рахунок підприємців, і коли на потреби армії щось треба – знову йдуть до підприємців. Зрештою, все це ляже на плечі споживачів, запевняє він. адже підприємці підвищення податку закладуть в ціну послуги чи товару.

На цьому наголосив і представник бізнесу Артур Баркрадзе.

 – Ви можете піднімати податки, але в кінцевому результаті я ці податки перенесу на вас: на мільйонера, пенсіонера, безхатька, робітника. Ми прохаємо відкласти цей податок до травня 2016 року, як це зробили інші міста: Києв, Дніпропетровськ… – звернувся до депутатів міськради підприємець.