У міськраді розповіли, коли вартість проїзду в черкаських автобусах та тролейбусах зросте

У міськраді розповіли, коли вартість проїзду в черкаських автобусах та тролейбусах зросте
в Новини

До 7 гривень здорожчає вартість проїзду в черкаських тролейбусах наступного четверга, 17 лютого. Ціна за квиток у приватних маршрутках становитиме 9 гривень уже цієї неділі, 13 лютого.

Про це інформують у департаменті економіки та розвитку ЧМР.

Нагадаємо, рішення про підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті Черкас прийняли під час засідання виконавчого комітету, яке відбулося в середу, 9 лютого. Встановленню нової ціни за проїзд у громадському транспорті передувала передбачена законодавством процедура регуляторного акту. Вартість квитка для пасажирів зросла через підвищення собівартості перевезень у зв’язку зі здорожчанням ціни на запасні частини, мастильні матеріали, шини та зростанням розміру мінімальної заробітної плати.

Обидва рішення набирають чинності наступного дня після публікації офіційного тексту ухвалених документів у друкованих засобах масової інформації.

Відтак, рішення «Про встановлення тарифу на проїзд у міському пасажирському транспорті м. Черкаси» буде надруковано в газеті «Урядовий кур’єр», яка виходить в суботу, 12 лютого. Тож уже в неділю приватні перевізники матимуть право перевозити людей за 9 гривень.

А от рішення виконавчого комітету про зміну тарифу в тролейбусах оприлюднять у газеті «Черкаський край», яка вийде з друку в середу, 16 лютого.

До цього часу проїзд у маршрутках коштуватиме 7 гривень, у тролейбусах – 5 грн.