У міськраді вирішили боротися зі слизькими тротуарами

У міськраді вирішили боротися зі слизькими тротуарами
в Новини

Провести роботу з інспекторами Управління інспектування, які мають почати штрафувати власників приміщень, які не чистять біля себе тротуари від снігу і льоду: таке доручення на сьогоднішньому засіданні виконкому дала в.о. директора Управління інспектування Артему Овсієнку заступниця міського голови Черкас Людмила Бордунос.

– Прошу провести відповідну роботу з інспекторами, йде негода, слизькі тротуари. Нарікають на департамент ЖКК, що в нас нечищені тротуари, але тут не тільки їхня відповідальність. Я розумію, треба боротися зі стихійною торгівлею, але коли іде зима і люди ламають на тротуарах ноги, ви маєте усі сили інспекторів направити на те, щоб вони зобов’язали всіх власників магазинів, директорів СУБів чистити територію біля своїх приміщень, – сказала Людмила Бордунос.

Також вона зазначила, що вимагатиме щодня від Управління інспектування інформацію про те, скільки інспектори склали протоколів.

bordunos

– Безлад на тротуарах – це не тільки відповідальність департаменту ЖКК, але й ваша. ЧЕЛУАШ має право чистити тільки бульвар Шевченка, я не можу їх направляти в інші місця, бо це буде нецільове використання коштів. Все інше у чиїйсь власності, – додала Людмила Іванівна.

Відзначимо, штраф для фізичних осіб за нечищені тротуари складає від 350 грн до 850 грн, а для юридичних осіб – від 850 грн.

Наостанок члени виконкому відзначили, що потрібно розглянути питання про підвищення вартості штрафів.
51527548_599601110489539_3061867586724560896_n