У Мошнах коротке замикання електромережі ледь не спалило приватний будинок

У Мошнах коротке замикання електромережі ледь не спалило приватний будинок
в Новини

Вчора до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в селі Мошни. На час виникнення пожежі господар та його син знаходились всередині будинку, тому не одразу помітили загорання.

Лише коли від високої температури на даху сараю почав тріскатися шифер люди вибігли на вулицю. Ще до прибуття вогнеборців господарі та сусіди намагалися підручними засобами загасити займання, проте зупинити вогняну стихію зуміли лише пожежні Мошенської місцевої пожежної команди та добровільної пожежної дружини ДП «Перемога Нова» які оперативно прибули на місце події.

Як з`ясувалося під час попередньої перевірки, причиною пожежі стало коротке замикання старої електромережі, яка тривалий час не ремонтувалася і ізоляція якої не витримала перевантаження. Через те, що на території домогосподарства під час забудови будинку сараю та лазні не було враховано протипожежні розриви, вогонь швидко охопив не лише сарай, а й поширився на інші прибудовані споруди. У результаті пожежі вогнем частково знищено покрівлю житлового будинку, а також покрівлю сараю та лазні, інформує прес-служба управління ДСНС області.