У новому сезоні «МастерШеф» за перемогу змагається уманчанка (ФОТО)

У новому сезоні «МастерШеф» за перемогу змагається уманчанка (ФОТО)
в Новини

Судді «МастерШеф. Професіонали-3» Ектор-Хіменес Браво, Ольга Мартиновська та Володимир Ярославський відібрали двадцятку кращих шеф-кухарів України. Серед них і Марина Собко з Умані. Про це повідомляє “umannews.city”.

25-річна Марина Собко родом із міста Умань. Працювала шеф-кондитром у популярних ресторанах і кондитерських: Confiserie JUST, Grand Admiral Resort & SPA, Relax Park Verholy, Queen Kyiv, Sugary Lab. Загальний стаж роботи в кондитерському цеху більше десяти років. Раніше займалася футболом і боксом. Мріяла стати дизайнером, навчалася у школі мистецтв. Вивчилася на кухаря, але не планувала працювати за спеціальністю. Зізнається, що на кухню потрапила випадково, але зрозуміла, що там можна творити.

Марина ─ фіналістка Чемпіонату України з кондитерського мистецтва DGF, мріє представити Україну на чемпіонаті світу.

o_1eum2qm4g13sr1t01egpado41s1r

Має численні авторські кондитерські розробки. Одна з останніх, яку вона презентувала своїм підписникам у “Facebook” ─ «Bonbons de MARINA SOBKO».

Після яскравої участі у шоу «Король десертів» Марину визнали однією з кращих серед кондитерів країни. А коли її запросили до участі в проєкті «МастерШеф. Професіонали-3», вона зізналася, що погодилася відразу і жодної миті про це не пошкодувала. Найціннішим здобутком проєкту вважає знайомство з професіоналами найвищого класу ─ «маньяками» своєї справи.

Третій сезон «МастерШеф. Професіонали» стартував на СТБ 6 лютого. Організатори обіцяють жорстокі кулінарні битви між майстрами кухні. Кулінарне шоу можна дивитися щосуботи о 19:00 годині.