У одній із громад Черкащини стартували вибори міського голови

У одній із громад Черкащини стартували вибори міського голови
в Новини

4 лютого стартував виборчий процес у Золотоніській громаді. Там обиратимуть міського голову громади, розповів голова Черкаського осередку Комітету Виборців України Максим Михлик, передає “Суспільне: Черкаси”.

За словами Максима Михлика, до 9 лютого ЦВК має оприлюднити перелік партій, які братимуть участь у виборах. Висування кандидатів триватиме з 15 до 24 лютого. До 4 березня оголосять зареєстрованих кандидатів. День голосування – 27 березня.

“До 8 квітня територіальна виборча комісія має оголосити результати виборів, хто буде обраний міським головою. Впевнений, що будуть спокійні вибори, не думаю, що буде сильна боротьба, ми просто бачимо перевірку партіями своїх сил”, — розповів Михлик.

За словами Максима Михлика, виборцям, які хочуть на цих виборах проголосувати, варто перевірити себе у держреєстрі виборців. Ті виборці, які записані в інших містах, у них до середини лютого є шанс змінити місце прописки.

Нагадаємо, ексміський голова Золотоноші Віталій Войцехівський переміг на перевиборах народного депутата по 197 окргу. Крісло нардепа стало вакантним після того, як “слуга народу” Олександр Скічко очолив Черкаську область.