У ПАТ «Черкасиобленерго» виконують планові роботи із приєднання електроустановок

У ПАТ «Черкасиобленерго» виконують планові роботи із приєднання електроустановок
в Новини

ПАТ «Черкасиобленерго» як оператор системи розподілу електричної енергії надає послуги з приєднання до електричних мереж електроустановок замовників. Планові роботи з приєднання проводяться в усіх філіях та відокремлених структурних підрозділах Товариства. Про це інформують у пресслужбі.

Так, у Городищенській філії відокремленого структурного підрозділу «Черкаські районні енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» бригада Вільшанської дільниці виконує приєднання для встановлення сонячної електростанції у селі В’язівок.

За словами чергового диспетчера оперативно-диспетчерської служби Городищенської філії ВСП «Черкаські районні енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» Олексія Савчука, на цей час по Городищенській філії працює шість бригад, з них чотири бригади працюють по нарядам, а дві – по розпорядженням.

– Бригада Вільшанської дільниці виконує роботи по повітряній лінії 0,4 кВ Лінія 2 від трансформаторної підстанції 406.Виконується монтаж опор та самоутримного ізольованого проводу. Усі бригади допущені згідно вимог правил безпечної експлуатації електроустановок,- розповів Олексій Савчук.

Перед початком виконання робіт бригади проходять перевірку. Задля цього спеціалісти з охорони праці виїжджають на місце та перевіряють виконання вимог необхідних правил.

– З метою перевірки дотримання правил виконання робіт в діючих електроустановках, у філії згідно графіків проводиться оперативний контроль. Нині перевіряємо бригаду Вільшанської дільниці. За результатами перевірки – бригада до роботи допущена,- відзначила інженер з охорони праці Городищенської філії ВСП «Черкаські районні енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» Юлія Усенко. 

Як зауважив директор Городищенської філії ВСП «Черкаські районні енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Барабаш виконання приєднань електроустановок замовників входить до планових робіт, занесені у план виробничої діяльності та виконуються згідно графіку. За 2021 рік Городищенська філія виконала 44 приєднання електроустановок. З яких дев’ять – генерація.