У ПАТ “Черкасиобленерго” продовжують приєднувати електроустановки споживачам

У ПАТ “Черкасиобленерго” продовжують приєднувати електроустановки споживачам
в Новини

У Товаристві продовжують роботи з приєднання електроустановок за заявами споживачів згідно попередньо сформованих графіків. Про це повідомили в пресслужбі.

Нещодавно спеціалісти Товариства приєднали одну з електроустановок у селі Дубіївка Черкаського району.

– Зараз ми перебуваємо в селі Дубіївка на трансформаторній підстанції 369 Лінія 2. Виконуємо роботи по приєднанню електроустановки споживача Олійника. Згідно запланованих робіт здійснюємо заміну опори 1/7, а також монтаж однофазного відгалуження для підключення домоволодіння, – розповів майстер Білозірської енергодільниці відокремленого структурного підрозділу «Черкаські районні енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Ковтун.

За словами головного інженера відокремленого структурного підрозділу «Черкаські районні енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» Юрія Сафонова, бригада Білозірської дільниці здійснює роботи з приєднання згідно заявленої потужності споживача – 4 кВт.

– У роботи згідно розробленої проектно-кошторисної документації входить заміна дерев’яної дефектної опори на залізобетонну з монтажем відгалуження та встановленням автоматичного вимикача, влаштування вузла обліку,- зауважив Юрій Сафонов.

Протягом 2021 року відокремлений структурний підрозділ «Черкаські районні енергетичні мережі» надав послуги з приєднання 420-ти споживачам, задля цього модернізовані лінії 0,4 -10 кВ протяжністю 6,8 кілометрів, збудовано та встановлено розвантажувальні підстанції 10-0,4 кВ в кількості 10 штук та замінено 12 трансформаторів по приєднанню, які відповідають стандартам якості. Також проведено капітальні ремонти 37 об’єктів трансформаторних підстанцій 10-0,4 кВ та реконструкцій на лінії 0,4 кВ протяжністю 10км та лінії 10 кВ протяжністю 4,3 км.

Роботи з реконструкції повітряних ліній та електроустановок продовжуватимуть і в 2022 році, аби забезпечити якість електричної енергії споживачам Черкаської області.