У поліції відкрили кримінальне провадження через смерть п’ятимісячної дитини в Кам’янці

У поліції відкрили кримінальне провадження через смерть п’ятимісячної дитини в Кам’янці
в Новини

За фактом смерті п’ятимісячної дитини в Кам’янці, у поліції відкрили кримінальне провадження. Про це повідомили в пресслужбі ГУНП у Черкаській області.

Попередньо встановлено, що 14 грудня мати з дітьми приїхала в гості до рідних, з якими розпивала алкоголь. Майже опівночі жінка лягла спати та через деякий час прокинулася від плачу немовляти. Заспокоївши та погодувавши дівчинку, жінка вклала її спати й сама лягла, а на ранок виявила, що дитина не дихає. 

За висновками судово-медичної експертизи, причиною смерті 5-місячної дитини являється стороннє тіло в дихальних шляхах. Смерть настала через удавлення або удушення внаслідок аспірації шлунковим вмістом. 

За вказаним фактом поліцейські внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 166 (Злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування) Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання щодо оголошення жінці про підозру. Слідство триває.  

Нагадаємо, за інформацією депутатки Кам’янської міської ради Наталії Клименко, мати померлої дівчинки Юлі має ще двох доньок – 3-х і 6-ти років, за якими також не доглядає. Старшу доньку в неї вже забрали соціальні служби. За дітьми переважно доглядала їхня бабуся, яка має інвалідність.