У Полтаві черкащанин навчає водіїв “швидких” безпеці за кермом

в Новини

У Полтаві водії швидкої медичної допомоги проходять курс контраварійної підготовки. Із ними працює черкащанин Андрій Яроменко. У Черкасах він відомий своїми досягненнями в автоспорті, а також створенням Центру безпечного водіння.

- У Черкасах ми з командою вже давно працюємо з приватними водіями, навчаючи їх контраварійній підготовці. Тепер разом з Автомобільною федерацією України та Центром автомобільно-спортивної та контраварійної підготовки реалізовуємо всеукраїнський проєкт. Приємно, що наші знання також знадобилися у розробці курсу, — розповідає Андрій Яроменко. — Взагалі ж над інтенсивом такого рівня працювали різні автоспортсмени, адже ми знаємо, як зробити кермування безпечним і готові поділитися цим з іншими.

Пілотним містом, де стартував проєкт, стала Полтава. Шестеро місцевих водіїв автомобілів швидких нині проходять курс. Ці люди щодня перевозять хворих, тож їхнє кермування має бути максимально безпечним.

205667949_235130068152885_4384134881726630374_n

Упродовж двох тижнів з полтавськими кермувальниками працює Андрій Яроменко.

- Треба розуміти, що це одні з кращих водіїв Полтави. І наше завдання зробити їхнє водіння ще кращим. Не перевчити, а вдосконалити. Цього можна досягти за цей двотижневий інтенсив, — зауважує черкащанин.

Полтавчанин Володимир Пальваль за кермом “швидкої” вже тривалий час та має 30-річний водійський досвід. Ще на першому занятті він не приховував свій скепсис щодо інтенсиву.

- Коли йшов на курс, навіть думав, що невже мене, такого досвідченого, можна ще чогось навчити. Та вже на початку зрозумів необхідність цього інтенсиву. Найбільше був здивананий роботі з кермом. Зокрема, швидкісному обертанні. Ці нові навички точно ставатимуть у нагоді щоразу, коли буду за кермом. А найбільше при екстреному перевезенні хворого, — говорить водій швидкої.

Вже днями учасники інтенсиву складатимуть іспит, який і покаже, наскільки покращилося їхнє водіння. Тим часом в Автомобільній федерації зауважують, що готові працювати з різними службами, які виявляють бажання вдосконалити навички своїх водіїв.

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить

Новини
Синоптики прогнозують комфортну температуру та дощі в області
Новини
На Черкащині вперше провели трансплантацію серця
Новини
Припустився прикрої помилки: Куліш не зміг вибороти олімпійську медаль