У руках подружжя з Черкас старий мотлох перетворюється на казкових героїв (ВІДЕО)

c4460f86ddde6970
besplatka_728_90_ukr

Родина Івановських із Черкас власноруч створює героїв відомих творів. Ними прикрашає клумби та доріжки, щоб поліпшити настрій собі та тим, хто проходить повз, повідомляє «Суспільне: Черкаси».

Господиня будинку Любов Івановська вважає, що такий декор поліпшить настрій. Зі слів її чоловіка Василя, все почалося із білого лебедя з-під шини.

Потім з’явилася лава у формі козака, поштова скринька-портфель на хвіртці та казкові персонажі. Зміни відбулися і в подвір’ї, яке прикрашає вся родина: є вироби виготовлені руками старшого сина.

За естетику відповідають удвох із чоловіком, розповіла Любов Івановська. Складні елементи декору, як і господарчий інвентар, з’являються в майстерні.

Подвір’я Івановських стало переможцем міського конкурсу «Оточи себе красою» у 2016 році. Двір прикрашають, бо хочуть зробити простір, де живуть, кращим.

«Хочеться жити в красі. Хочеться, щоб все було чисто, щоб було прибрано, щоб милувало око. І ось одне зробили, інше. І все пішло, пішло, пішло», — говорить подружжя.

4ef7553d1a057621

Обійстя Івановський належить до «Дніпровського» мікрорайону. Голова комітету самоорганізації населення Любов Здоровенко розповіла, що двір показовий для інших жителів, вони сюди приходять на екскурсію.

«Тому що це наші такі, наша підтримка в районі, наш талант в районі. Дуже талановиті люди тут живуть. Вони нам допомагають в усіх мироприємствах, які ми проводимо в мікрорайоні і в місті. І вареники варять, і саморобки виставляють».

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить