У селі на Черкащині оголосили конкурс на посаду директора Будинку культури

в Новини
0 Коментарів
besplatka_728_90_ukr

Комунальний заклад «Центр культури і дозвілля Степанецької об`єднаної громади» оголошує конкурс на вакантну посаду директора будинку культури села Таганча. Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Степанецької громади.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму, володіння державною мовою, хороші навички роботи з комп’ютером, громадянство України.Стаж роботи в галузі культури 3 роки.

Документи, що подаються на конкурс:

  • Заява про участь у конкурсі;
  • Заповнена особова картка (форма П-2 );
  • Дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • Копію документа, що посвідчує особу;
  • Копію трудової книжки (за наявністю);
  • Копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
  • Творче резюме.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, тощо).

У конкурсі можуть брати участь особи, які працюють у закладі культури, в якому проводиться конкурс. Працівники, які перебувають із закладом культури в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

Особи, документи яких не відповідають встановленим вимогам, за рішенням голови конкурсної комісії до конкурсу не допускаються, про що їм повідомляється кадровою службою з відповідним обґрунтуванням.

Додаткова інформація з питань основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці за телефонами: (0970562709).

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить

Новини
У Лисянці розпочали ямковий ремонт дороги
Новини
Касирка з Лисянки вкрала понад пів мільйона гривень
Новини
ЧІПБ випустив 166 молодих фахівців