У селі на Уманщині побудували стадіон за 3 млн грн

в Новини

У селі Берестівець Уманського району відбулося урочисте відкриття стадіону «Максімус». Реконструкція спортивної споруди тривала майже два роки. Стадіон вміщує 352 вболівальники, повідомляє «Економіка сьогодення».

Будівництво стадіону «Максімус» відбувалося за підтримки депутата Паланської об’єднаної територіальної громади, почесного громадянина Уманського району та села Берестівець Василя Чекаленка.

На облаштування і роботи витрачено біля 3 мільйонів гривень. Спонсором став добре всім відомий на Уманщині меценат, який дбає про процвітання рідного села Берестівець Чекаленко Василь Іванович – керівник ТОВ «Берестівець», почесний громадянин Уманського району, заслужений працівник сільського господарства України.

Футбольне поле стадіону «Максімус» у Берестівці має нове газонне покриття, сучасні трибуни. В адміністративному приміщенні Будинку культури було збудовано душові та роздягальні.

Також на футбольному полі встановлено автоматичну систему поливу та освітлення. За підтримки директора Уманського тепличного комбінату Миколи Гордія на стадіоні було встановлено електронне табло.

«Справжня спортивна арена стала чудовим подарунком до 10-річчя жіночої футбольної команди “Ятрань-Берестівець” ― учасника Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Вищої ліги, котра відтепер матиме власний стадіон для тренувань та змагань», ― зазначили у прес-службі Уманської районної державної адміністрації.

Можливо Вас зацікавить

Новини
Скоїв ДТП і втік: патрульні евакуювали авто чоловіка, який збив огорожу
Новини
На Черкащині підробляли сільськогосподарську хімію
Новини
Скільки черкаських шкіл зможуть працювати у «жовтій» зоні