У шелтері для переселенців у Черкасах триває процес заселення

У шелтері для переселенців у Черкасах триває процес заселення
в Новини

У шелтері для внутрішніх переселенців, який був створений у Черкасах у приміщенні колишньої дитячої поліклініки на вулиці Благовісній, триває процес заселення.

Про це повідомили в пресслужбі ЧМР.

Нині там живуть 105 осіб, з них 37 – діти. Найближчим часом планується заселення ще 12 сімей. Усього ж тут мають розмістити більше 300 осіб.

Директорка Черкаського міського центру соціальних служб Людмила Савранська зазначає, що з внутрішніми переселенцями укладають договори на проживання на 6 місяців з можливістю продовження на півроку. Наразі люди живуть тут безкоштовно.

У цьому притулку знайшли прихисток переселенці з різних регіонів України: Донеччини, Луганщини, Харківщини, Запоріжжя. Передусім це житло призначене для жінок із дітьми, одиноких літніх людей, людей з інвалідністю.

“Внутрішніх переселенців об’єднує те, що вони мають нелегкі долі і складний психологічний стан. Тут вони зможуть не лише проживати, а й отримувати соціальну та психологічну підтримку”, – зауважує заступниця міського голови Марина Гаркава.

За словами міського голови Анатолія Бондаренка, у планах міської влади на наступний рік – облаштувати ще три таких тимчасових притулки, у яких можна буде прихистити до 900 осіб.

“Наразі кожен з нас на своєму місці має робити усе можливе і неможливе для того, щоб наблизити нашу перемогу, і щоб люди, які втекли від війни, змогли повернутися у свої домівки, які вони вимушено залишили”, – підкреслює міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.