У Східноєвропейському університеті привітали ветеранів та дітей війни зі святом Перемоги

в Новини

7 травня у Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Перемоги. Із трепетом у серцях студенти та викладачі вітали ветеранів і дітей війни, які працювали чи працюють нині у навчальному закладі.

На їхню долю випало чимало випробувань. Це люди, які на своїх плечах винесли тягар страшної війни, перенесли втрату близьких, рідних, воєнних побратимів, відчули на собі скорботу і біль всього українського народу. Наш священний обов’язок – бути вдячними їм, піклуватися про них, шанувати і допомагати.

Під час урочистостей із вітальними словами виступили голова комітету героїко-патріотичної роботи обласної ради ветеранів, полковник Г. П. Кузьмичов, ветерани Великої Вітчизняної війни, полковники П. С. Красовський та А. Ф. Зарва, діти війни – почесні професори університету І. С. Задорожний і Б. П. Дмитрук.

Гості розповіли про внесок українців, і черкащан зокрема, у Перемогу над фашизмом.

– Саме наш земляк, генерал-лейтенант Кузьма Дерев’янко поставив фінальну крапку у Другій світовій війні, приймаючи капітуляцію Японії, – акцентував Геннадій Кузьмичов.

img_6299Ветерани також поділилися з присутніми спогадами про ті страшні події, що їм судилося пережити, про подвиги воїнів-визволителів та про щасливу мить Великої Перемоги, виборену людською кров’ю.

– Необхідно прививати у молоді почуття відповідальності за свою Батьківщину, виховувати їх патріотичний дух, – наголосив Петро Красовський.

Керівництво університету висловило слова подяки за Перемогу, побажало ветеранам, дітям війни, їхнім родинам міцного здоров’я, довголіття та мирного неба над головою.

img_6257Студенти виконували пісні воєнних років, зворушливо читали вірші, створюючи теплу та дружню атмосферу в залі.

Наприкінці зустрічі почесним гостям вручили квіти та пам’ятні подарунки.

Прес-служба Східноєвропейського університету