У Шостаковому не можуть дочекатися очисних споруд

У Шостаковому не можуть дочекатися очисних споруд
в Новини

Вже минає літо, а початок обіцяного у с. Шостаковому Катеринопільського району будівництва очисних споруд так і не розпочато. Виділені ще з весни на ці роботи 4,5 мільйона гривень досі не освоєно, інформує mistechko.ck.ua.

– Будівництво очисних споруд у Шостаковому плануємо розпочати через кілька тижнів, а завершити до кінця літа. Обладнання буде європейське, завдяки якому нечистоти перероблятимуться на чисту воду і масу, яку можна буде використовувати як добриво. І що характерно для євростандарту – запахів ніяких не буде”, – розповідала тоді голова Катеринопільського району Ольга Ніколенко.

Запахи від аварійних очисних споруд у Шостаковому ніде не поділися, а от новітніми очисними спорудами поки-що і не пахне. Ольга Ніколенко відповіла, що на сьогодні вже все готово, а роботи з установки очисних споруд у Шостаковому почнуться… завтра.

– Після проведення тендеру потрібно було виждати 45 днів, – каже тепер Ольга Петрівна. – Дотримались усіх норм, аби все було в межах допустимого. Вже все готово, завтра до роботи приступлять спеціалісти. Частину фінансування цього проекту взяв на себе Катеринопільський елеватор. У жовтні очисні споруди працюватимуть.

Залишається лише надіятися на те, щоб не сталося восени так, як вже було на початку цього дощового літа: нечистоти з шостківських очисних споруд залили людям городи.

150820161317507108575