У сквері “Юність” висадили понад сорок кущів магнолій

У сквері “Юність” висадили понад сорок кущів магнолій
в Новини

У сквері «Юність», що в центрі Черкас, продовжують закладати найбільший в Україні Сад магнолій на честь української перемоги.

Про це повідомили в пресслужбі ЧМР.

Сьогодні там висадили ще близько сорока кущів цієї рослини сорту Суланжа та Сюзан. Цього разу – бордового й рожевого кольорів.

Під час посадки в попередньо підготовлені лунки підсипали торф’яну суміш та підживили її добривами. Далі занурили земляний ком куща та сформували прикореневі лунки. Пізніше їх вкриють агроволокном та засиплять декоративною корою.

– Магнолії потребують періодичного внесення добрив, обробки від шкідників та поливу, – прокоментував заступник директора комунального підприємства «Дирекція парків» Сергій Ткаченко. – Сезон квітування магнолій розпочинається у квітні й триває до травня.

У «Дирекції парків» просять жителів та гостей міста, які гулятимуть сквером і фотографуватимуться поруч із магноліями, бережливо ставились до них.

– Як тільки нам дозволила погода, ми наводимо лад у всіх міських парках. Щоб люди, які мешкають у Черкасах, або ж завітали в гості, вимушені переселенці, військові могли відпочити тут від війни і повітряних тривог, – прокоментував директор КП «Дирекція парків» Геннадій Шевченко. – Для нашого комунального фронту посадка квітів, дерев, впорядкування зелених зон – це також важливий внесок у зміцнення нашого бойового духу.

Читайте також: У Дитячому парку в Черкасах створили “маленький Прованс” із лаванди та гортензій