У Смілі хочуть налагодити виробництво мотоциклів спеціального призначення

У Смілі хочуть налагодити виробництво мотоциклів спеціального призначення
в Новини

7 серпня 2015 року в офісі Агенції відбулася зустріч директора Громадської спілки Євгенія Глєбова з директором мотоциклетної компанії ТОВ «Сміла-Мото» Тарановським Миколою з міста Сміла.

Метою зустрічі стало обговорення питання, щодо залучення інвестицій та наступної популяризації українського виробника з виготовлення вітчизняних мотоциклів.

По-перше хочеться зазначити, що Микола Миколайович – легенда про яку знають на рівні не тільки України, але і найближче зарубіжжя. Він винахідник та автор розробки бойових, прикордонних та пожежних мотоциклів.

005

За основу, для виготовлення власних мотоциклів він бере будь-який варіант чи то українського, чи то  зарубіжного виробника та переробляє їх під модель спеціального призначення. Наразі, Микола Миколайович розглядає можливість патентування власних розробок з комплектування мотоциклів і виготовлення їх з нуля.

На думку експертів Агенції, мотоцикли спеціального призначення можуть бути більш мобільними та оперативними при виконанні певної роботи в порівнянні з звичайними автомобілями, бути ефективнішими в екстрених ситуаціях. Налагодження промисловості таким чином, може підняти економіку  Смілянського району на суттєво вищий рівень.

Агенція бере під особистий контроль пошук інвесторів та на наступному тижні проінформує і ознайомить мера міста Сміла з перспективним проектом.