У Смілі “на гарячому” затримали викрадача кабелю

У Смілі “на гарячому” затримали викрадача кабелю
в Новини

Наряд групи затримання Держаної служби охорони при УМВС України в Черкаській області затримав крадія телефонного кабелю.

На пункт централізованого спостереження Смілянського міжрайонного відділу УДСО при УМВС України в Черкаській області від чергового ВАТ «Укртелеком» у м. Сміла надійшло повідомлення про спрацювання сигналізації комунікаційної шафи та обрив магістральної телефонної лінії в м. Сміла.

Завдяки професійним діям правоохоронців злочинця було затримано на місці скоєння злочину. Ним виявився місцевий мешканець 1989 року народження.

– Виїхавши на місце спрацювання, ми не кинулися одразу до пошкодженого об’єкту, а зачаїлись на шляху можливого слідування зловмисників. І не помилились – через деякий час розгледіли в суцільній темряві, як невідомий крадеться стежкою через старе кладовище, а на його плечах – чималий моток кабелю, як виявилось згодом – 70 м, – розповідає старший наряду групи затримання ДСО Олександр. – Злочинець виявився агресивний і при затриманні вчинив шалений опір і ми змушені були застосовувати спеціальні засоби.

Враховуючи обставини затримання, а саме: опір правоохоронцям та наявність необхідних спеціальних засобів для вчинення злочину, виявлених при обшуку у затриманого, схоже на те, що він не ситуативний злодюжка, який поцупив що погано лежить, а досвідчений злодій.

Наразі в Смілянському міському відділі міліції проводяться відповідні слідчі дії з метою встановлення його причетності до скоєння інших подібних злочинів.

Про це повідомляє ДСО МВС України у Черкаській області.