У Смілі попрощалися з двома воїнами-захисниками

У Смілі попрощалися з двома воїнами-захисниками
в Новини

Двоє смілян – Олександр Дорошенко та Валерій Грудєв – загинули на війні.

Про це повідомив міський голова Сміли Сергій Ананко.

Олександр Олександрович Дорошенко народився в місті Сміла. Закінчив загальноосвітню школу №6, згодом професійно-технічне училище зв’язку. Після служби в лавах ЗСУ довгий час працював за фахом в АТ “Укртелеком”.

Старший син Олександра, з початку АТО і по теперішній час перебуває на сході країни, захищаючи Батьківщину на передових позиціях.

Солдат Олександр Дорошенко був стрільцем-санітаром 1 мотопіхотного відділення 2 мотопіхотного взводу 2 мотопіхотної роти військової частини ЗСУ. Загинув 20 березня, в результаті мінометного обстрілу ворожої артилерії на околиці н.п. Серебрянка Донецької області.

Валерій Олександрович Грудєв народився у місті Маріуполь Донецької області. У дитинстві разом із сім’єю переїхав до Сміли. Закінчив загальноосвітню школу №10 зі срібною медаллю.

У 20-річному віці був призваний до лав Збройних Сил України. Після служби брав участь в АТО у складі 93 ОМБР “Холодний яр” у селищі Піски. Біля с. Кримське Луганської області отримав важке поранення, проте після реабілітації знову повернувся до своїх побратимів. Одружився, народилась донечка, разом з сім’єю проживав у м. Вінниця. Після повномасштабного вторгнення повернувся до своєї бригади, разом з якою захищав Україну на Харківщині та Донеччині.

Сержант Валерій Грудєв був старшим радіотелефоністом-гранатометником відділення зв’язку взводу управління 3 механізованого батальйону військової частини ЗСУ. 23 березня у Бахмуті Донецької області його серце зупинилося назавжди…

Поховали Героїв на Алеї Слави на міському цвинтарі.

Сьогодні в Черкасах провели в останню путь солдата Олександра Довганя.