У Смілі судитимуть начальницю одного з відділень Укрпошти, яка привласнила кошти клієнтів

У Смілі судитимуть начальницю одного з відділень Укрпошти, яка привласнила кошти клієнтів
в Новини

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно колишньої очільниці одного з відділень Укрпошти, яка, зловживаючи своїм службовим становищем, привласнила понад 16 тисяч гривень (ч. 2 ст. 191, ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України).

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

За даними слідства, жінка, обіймаючи посаду, пов’язану з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій одного з відділень Укрпошти підробила відомості, привласнила ввірені їй гроші на суму понад 16 тис. грн, які споживачі сплатили за послуги ТОВ «Черкасигаз збут».

Довідково: санкція ч. 2 ст. 191 КК України передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років; ч. 1 ст. 366 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу від двох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.