У Смілі ввели тимчасовий графік подачі водопостачання.
Про це повідомили в пресслужбі Смілянської міської ради.
Зазначають, що причиною цьому стало збільшення споживання води мешканцями міста через спеку.
“Видобуток води збільшився на 40 відсотків порівняно з минулим роком. Тому вводиться тимчасовий графік водопостачання, який буде переглядатись щоденно. Графік відсутності води буде оголошуватись вранці кожного дня”, – пишуть в міськраді.
Сьогодні, 15 липня, водопостачання буде відсутнє у наступні години:
- 12:00 – 17:00;
- 23:00 – 05:00.
Читайте також: 15 липня на Черкащині протягом усієї доби вимикатимуть світло (ГРАФІК)