У “Спортивній Забавляндії” перемогу виборола 18-та школа

в Новини

Драйв, азарт, радість. Із такими емоціями в Черкасах провели 4 тур “Спортивної Забавляндії”.  Школярів та їхніх батьків традиційно звбрали в неділю, 26 квітня. 

Цього разу участь у змаганнях на спритність та креативність взяли родини 18, 2, 25 та 20 шкіл. Їм довелося бігати стрибати, танцювати, грати в боулінг тощо. За півтори години драйву визначили переможців. Грамота та головний приз – година гри в боулінгу та квитки до зоопарку – дісталися команді   спеціалізованої школи № 18. Сім’я Мілевських любить активний відпочинок, а тато – кандидат у майстри спорту, тож в спортивних іграх вони виявилися найбільш вправними.

– Цього разу змагалися дуже сильні команди, – зазначив член журі, секретар міськради Олександр Радуцький. – Я щиро радий за всі родини, яким участь у заході принесла задоволення.

Прикметно, що найкращими вболівальниками також визнано представників 18-ї школи.

11166003_810010349095777_628838680_n

– Після травневих свят вже на вулиці ми плануємо провести фінальні змагання, – додає організатор проекту, директор Агенції свят “Вам і не снилось” Валентина Захарченко. – А восени ми продовжимо змагання за кубок.