У Тальному чоловіка забили до смерті, бо запідозрили в обмані щодо участі в АТО

в Новини
Тальнівський районний суд засудив на 8 років позбавлення волі двох чоловіків, які нанесли своєму товаришеві фізичні травми несумісні із життям.

Вирок розміщений в Єдиному реєстрі судових рішень, – пише Інфоміст. Суд встановив, що 24 лютого 2015 року під час застілля із розпиванням спиртного двоє раніше не судимих чоловіків, один з яких росіянин, посварилися з товаришем. За їхньою версією, він надав неправдиву інформацію про свою участь в бойових діях в Дебальцевому, що в зоні АТО.

Суперечка переросла в бійку, під час якої чоловіки жорстоко побили товариша, нанісши удари руками та ногами. Внаслідок побоїв тальнівчанин отримав багаточисленні травми. Зранку наступного дня тіло чоловіка без ознак життя виявив один із місцевих жителів в себе на городі. Один з обвинувачений свою вину визнає частково, інший – не визнає повністю. У підсумку суд визнав обох чоловіків винними.
Окрім позбавлення волі, суд також задовольнив цивільний позов матері загиблого і ухвалив рішення стягнути суму в 9182 грн матеріальної шкоди та 100 000 грн моральної шкоди.