У Третій міській лікарні Черкас побудують резервну котельню, – Карась (ВІДЕО)

У Третій міській лікарні Черкас побудують резервну котельню, – Карась (ВІДЕО)
в Медицина

У Третій міській лікарні Черкас побудують резервну котельню на випадок нестачі газу. Наразі триває її проєктування. Котел, який зможе опалювати приміщення медзакладу як газом, так і дизельним паливом – уже закуплений.

Про це під час ефіру в студії “ВиЧЕрпно” повідомив керівник КП “Черкаситеплокомуненерго” Павло Карась.

Практично всі заклади критичної інфраструктури Черкас мають подвійну систему теплопостачання, а от у Третій лікарні, яка є базовим медзакладом госпітального округу, – альтернативи наразі немає.

– Теплопостачання у лікарні відбувається від Черкаської ТЕЦ, іншого джерела – немає. Тому було ухвалено рішення побудувати резервну двохпаливну котельню. У разі відсутності газу, можна буде використовувати дизельне паливо, – розповів Павло Миколайович.

Наразі очікується поставка котла з-за кордону.

– Як тільки буде котел, почнемо монтувати. Можливо, це буде не до опалювального сезону, але до морозів альтернативне джерело теплопостачання буде, – пояснив очільник КП.

Також Павло Карась повідомив, що альтернативні джерела опалення в Черкасах є лише на об’єктах критичної інфраструктури. Школи й дитячі садочки, так само як і житловий фонд, до цього переліку не входять.

Окрім того, керівник КП відзначив, що жодних нормативних документів, згідно яких у цей опалювальний сезон будуть зменшені температури в оселях черкасців, наразі не надходило. Тож теплопостачання в домівки черкасців, так само як і до комунальних закладів, здійснюватиметься за звичними гігієнічними нормами – +18 – +20  ֯С. Хоча й перетоплювати, у зв’язку з економією газу, підприємство не буде.

Читайте також: Черкащани заборгували за опалення 160 мільйонів гривень, – Павло Карась

Детальніше про це та багато іншого дивіться у нашому відео: