У Третій міській лікарні відкрили нове відділення екстреної медичної допомоги

У Третій міській лікарні відкрили нове відділення екстреної медичної допомоги
в Новини

У Черкасах відкрили нове приймальне відділення екстреної медичної допомоги у КНП «Третя Черкаська міська лікарня ШМД».

Нагадаємо, реалізувати цей проєкт вдалося у рамках президентської програми «Велике будівництво», завдяки активної участі міської та обласної влади. Так за рахунок коштів із державного та міського бюджетів на реконструкцію приймального відділення було виділено більше 28 млн грн. За ці кошти здійснена реконструкція приймального відділення з добудовою (близько 7 млн грн); капітальний ремонт оглядового відділення та облаштування прилеглої території (близько 2 млн грн); придбане устаткування, меблі й інвентар (близько 150 тис грн). Крім цього, коштом міського бюджету для відділення придбано медичне обладнання: ангіограф (близько 15 млн грн), рентгенівську систему стаціонарну (понад 2 млн грн), мобільний рентгенівський апарат (2,5 млн грн), дефібрилятор (360 тис грн).

IMG_5279

У нових умовах у відділенні здійснюватиметься цілодобовий прийом, невідкладна допомога, повна діагностика й переведення пацієнтів у профільне відділення після встановлення остаточного діагнозу.

IMG_5204

До слова, ремонтні роботи в лікарні продовжаться – у 2021 році з міського бюджету виділили ще 2 млн грн на другу чергу реконструкції відділення.

Про це інформує пресслужба міськради