У цей четвер депутати вдруге голосуватимуть за об’єднання територіальних громад

У цей четвер депутати вдруге голосуватимуть за об’єднання територіальних громад
в Новини, Суспільство

Тепер вже після широкомасштабною роз’яснювальної роботи, яку, виїжджаючи в райони, провели голова ОДА Юрій Ткаченко разом із своїми заступниками та голова обласної ради Валентина Коваленко.

Це, за словами очільника області, було своєрідне опитування громадської думки, проведене для розуміння основних проблем, які стоять на шляху об’єднання тергромад та можуть виникнути після нього.

 – Проведена домашня робота над помилками, – зазначив на своїй прес-конференції Юрій Ткаченко. – Мало було часу, щоб дослухатися до людей в районах, громад, депутатського корпусу. В результаті була проведена широкомасштабна роз’яснювальна робота, зустрілися із асоціаціями сіл і селищ, зрозуміли, які існують проблеми й почали працювати безпосередньо в районах і містах. До кінця сьогоднішнього дня ми маємо узгодити кінцевий результат об’єднання.

Є такі райони, відзначив голова ОДА, як Тальнівський, Монастирищенський, Кам’янський, де прийняли рішення про формування однієї територіальної громади. Загалом кількість об’єднань коливається від 3 до 9. Є ситуація в Драбівському районі, де частина громад хоче об’єднатися із селом Зорівка Золотоніського району, які пов’язнаі спільною інфраструктурою.

Окрім того об’єднавчим елементом може слугувати потужний інвестор в одному з сіл району.