У центрі Черкас Кузьму Скрябіна згадали у його піснях

в Новини, Суспільство, Фото

На Європейській площі Черкас зібралися шанувальники творчості Андрія Кузьменка, щоб у його піснях ще раз згадати про непересічного, беззаперечно талановитого та небайдужого до долі власної країни сина свого народу, справжнього патріота й українця.

У виконанні талановитих молодих виконавців прозвучали улюблені для багатьох пісні українського співака, життя якого так несподівано обірвалося цього року.

01

Розпочався концерт пам’яті піснею “Не стидайся – то твоя земля, не стидайся – то Україна”.

 – Сьогодні всі черкащани зібралися тут, щоб вшанувати пам’ять видатного музиканта, громадського діяча і співака Андрія Кузьменка, лідера гурту “Скрябін”. Ця акція покликана ще раз згадати його і показати ту підтримку, якою він завжди ділився із своїми шанувальниками. Акція ініційована благодійним фондом “Люди сильні духом” за підтримки Черкаської міської ради. Це в жодному разі не комерційний захід. Це – концерт-шана. Такі концерт-тури пройдуть і в інших містах України – Хмельницькому, Чернігові та інших невеликих містечках, – розповів організатор акції, громадський діяч Владислав Вітер.

05

Вшанувати своїм талантом пам’ять талановитого музиканта прийшли і черкаські танцювальні гурти NON STOP та “Red Shadows”. Останні виконали зворушливу композицію на пісню Кузьми “Мовчати”, отримавши від глядачів гучні оплески та схвальні відгуки.

04

07

08

09

У виконанні молодої скрипальки прозвучали пісні друга Скрябіна – вокаліста гурту “Океан Ельзи” Святослава Вакарчука.

06Наприкінці заходу усі разом виконали  пісню Скрябіна “А пам’ятаєш?” (Місця щасливих людей).

02