У вбиральні черкаської поліклініки № 2 вживають наркотики

в Новини

Містянка Світлана Гонтарева зняла на відео, як у вбиральні черкаської поліклініки № 2 вживають наркотики. За її словами, двоє чоловіків закрилися в туалеті, а потім вона знайшла там використані шприци. Про це повідомляє «Суспільне«.

Жінка зазначила, що користуватися вбиральнею може бути небезпечно. 9 вересня о 10-й годині ранку вона прийшла на прийом до сімейного лікаря. Біля вбиральні чекала 20 хвилин. За дверима чула чоловічі голоси і шарудіння, а коли вийшли, вона знайшла там використані шприци.

За словами жінки, поряд був медичний персонал. Вони підтвердили, що таке трапляється не вперше.

«У заклад доступ вільний, заборонити комусь заходити ми не маємо ні права, ні можливості. Чергувати біля вбиральні теж не можемо – у кожного працівника закладу є свої обов’язки, які вони повинні виконувати, а не стояти біля туалету», – зазначила заступниця директора з медчастини Людмила Хоменко.

Керівник міського департаменту охорони здоров’я та медпослуг Всеволод Кульчиковський коментувати ситуацію відмовився. Старший інспектор пресслужби патрульної поліції Ольга Пінчук зазначила, коли трапляється подібна ситуація – необхідно телефонувати на 102.

За вживання наркотичних речовин передбачена адміністративна і кримінальна відповідальність.

Можливо Вас зацікавить

Новини
У Золотоніському районі згоріло 3,5 гектари трави
Новини
Двом переселенцям виділили гроші на купівлю житла в Черкасах
Новини
На Умащині під час руху загорівся комбайн (ВІДЕО)