У вересні-листопаді Управління ДСНС області має закупити пального більш ніж на 3 млн грн

У вересні-листопаді Управління ДСНС області має закупити пального більш ніж на 3 млн грн
в Новини

Законом України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» для забезпечення діяльності сил цивільного захисту зокрема придбання пально-мастильних матеріалів було виділено понад 123 мільйони гривень.

Як повідомлялось раніше, впродовж трьох місяців вересень-листопад, в Управлінні ДСНС України у Черкаській області пройде закупівля пального на загальну суму в 3 мільйони 225 тисяч гривень. Частина цієї суми 770 тисяч, вже використана для закупівлі пального для 14 пожежно-рятувальних підрозділів області.

Наразі закінчується процедура запиту цінових пропозицій на суму в 550 тисяч гривень для забезпечення пальним транспорту 7 районних підрозділів. Також у листопаді на відкритих торгах закінчується процедура закупівлі пального на суму 1млн 905 тисяч яке буде придбано для підрозділів Аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

Довідка: За 9 місяців цього року пожежно-рятувальними підрозділами за сигналом «тривога» здійснено 7857 виїздів, з них 3242 підрозділами аварійно-рятувального загону спеціального призначення, які також продовжують виконувати спеціальні завдання в зоні проведення антитерористичної операції.