У вересні на Черкащині виявили дев`ять автомобілів з перебитими номерами кузова

У вересні на Черкащині виявили дев`ять автомобілів з перебитими  номерами кузова
в Новини

Працівниками сервісних центрів МВС в Черкаській області разом з фахівцями експертної служби НДЕКЦ лише протягом вересня було виявлено дев`ять транспортних засобів із зміненими номерами кузовів.

Серед виявлених автівок кримінальне походження мали Volkswagen Passat, ВАЗ 2114, Volkswagen Golf, AUDI 100, «Honda Civic», «Opel Ascona» та навіть мопед Honda в якому номер шасі нанесено не в умовах заводу виробника.

Тож завдяки пильності та професійній майстерності працівників сервісних центрів області, люди, які збиралися придбати ці автомобілі, убереглися від негативних наслідків, адже такі автівки скоріше за все мають кримінальне минуле та підлягають вилученню.

Всі ці транспортні засоби на час проведення слідчих дій передані на майданчик тимчасового зберігання ГУНП в Черкаській області.

Шановні автовласники! Працівники РСЦ МВС Черкащини вкотре звертаються до Вас з проханням, перед придбанням омріяного транспортного засобу звертатися за консультацією до фахівців ТСЦ та до фахівців експертної служби МВС для огляду автівки, з метою звірки ідентифікаційних номерів та їх складових частин з номерами зазначеними в реєстраційних документах.

Пам`ятайте, що експертний огляд ТЗ є обов`язковою частиною процедури реєстрації, перереєстрації та зняття транспортного засобу з обліку і проводиться безпосередньо в Територіальних сервісних центрах перед оформленням документів.

За інформацією прес-служби  РСЦ МВС в Черкаській області