З першого вересня в Черкасах не буде жодної школи з повністю дистанційною формою навчання, окрім НВО №36.
Про це повідомила заступниця міського голови Анастасія Чубіна.
За її словами, у закладах переважатиме очне навчання, буде запроваджене змішане чи навчання у дві зміни.
“Відзначу, що формат змішаного навчання у кожному закладі освіти різний: тиждень через тиждень, чотири дні очно і один дистанційно тощо”, – написала профільна заступниця.
Також вона додала, нині загальна кількість відремонтованих укриттів лише у школах міста – 22.
“Станом на сьогодні низку укриттів у школах відремонтовано повністю, ще деякі – на завершальному етапі. Якщо для учасників освітнього процесу не вистачає місць в укриттях, їх орендуватимуть в установах, що знаходяться поруч на безпечній відстані”, – зазначила Чубіна.