Із приходом тепла на території Черкаської області активізувалися кліщі.
Про це повідомили в пресслужбі Черкаського обласного центру контролю й профілактики хвороб.
Фахівці стверджують, що зустріти кліща можна не тільки в лісі, парку чи сквері, а й на будь-якому газоні. Найчастіше вони перебувають у траві, на висоті 20–60 см, і лише зрідка потрапляють на невисокі кущові рослини.
Відомо, що кліщі є збудниками хвороби Лайма. На Черкащині високий рівень природної інфікованості цим збудником відзначають на таких територіях:
- парк «Сосновий Бір»,
- парк «Перемога»;
- мікрорайон «Соснівка»;
- мікрорайон «Дахнівський»;
- парк «Софіївка» в місті Умань.
Читайте також: Черкащанин, який заборгував своїй дитині понад 100 тис. грн аліментів, сяде в тюрму