У яких випадках черкащан штрафуватимуть за вивезення снігу

У яких випадках черкащан штрафуватимуть за вивезення снігу
в Новини

Черкащан попередили про штрафи за вивезення снігу разом із сміттям та іншими відходами. Про це повідомляє пресслужба ЧМР.

Також категорично заборонено вивозити сніг у невстановлені місця.

Департамент житлово-комунального комплексу міської ради визначив місця складування снігу, що вивозитиметься з території міста протягом зимового періоду 2021-2022. 

Зокрема, визначили такі місця:

  • територія сміттєперевалочної станції по просп. Хіміків, 84/1 та прилегла до неї територія;
  • територія колишнього авторинку  по вул. Канівській;
  • територія (пустир) за КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми» по вул. Смілянська, 132 (заїзд з вул. Смілянської);
  • колишній військовий полігон по вул. О. Теліги за міською дитячою лікарнею;
  • колишній військовий полігон по вул. Оборонній;
  • територія (пустир) поруч з перехрестям вул. Автомобілістів/вул. Десантників (колишній майданчик для водіння).

У Департаменті житлово-комунального комплексу міської ради наголошують, що сніг потрібно вивозити без домішок відходів. Вивезення снігу у невстановлені місця категорично заборонено. У випадку, якщо разом зі снігом вивозитиметься сміття та інші відходи, винних осіб буде притягнуто до відповідальності згідно з вимогами чинного законодавства та зобов’язано прибрати засмічену територію. Статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено штраф на громадян від 340 до 1360 грн, на посадових осіб, громадян-суб’єктів підприємницької діяльності – від 850 до 1700 грн.